OM OSS

Ansatte

Ansatte i Byggmesterforsikring

Her er alle våre kunnskapsrike og trivlige ansatte.

  • Administrasjon
    Helge Gulbrandsen
    Helge Gulbrandsen
    Daglig leder

    Telefon: 64 86 46 06
    E-post:  helge@bmf.no

    Arbeidsområder:
    Daglig leder

    Jørn P. Grøstad
    Jørn P. Grøstad
    Ass. daglig leder

    Autorisert Forsikringsrådgiver
    Telefon: 64 86 46 09
    E-post:  jorn@bmf.no

     

      Gro Haug
    Gro Haug
    Leder back office

    Telefon: 64 86 46 07
    E-post:  gro@bmf.no

    Arbeidsområder:
    Økonomi og administrasjon

    Hanne Cecilie Urfjellmo Wærnhus
    Hanne Cecilie Urfjellmo Wærnhus
    Markedsansvarlig

    Telefon: 64 86 46 03
    E-post:  hanne@bmf.no

    Arbeidsområder: 
    Markedsføring

    Anneken Løvås
    Anneken Løvås
    Back office medarbeider

    Telefon: 64 86 46 00
    E-post:  resepsjon@bmf.no

    Arbeidsområder: 
    Administrasjon

  • Skadebehandling
    Therese Sætre Grimsgård (permisjon)
    Therese Sætre Grimsgård (permisjon)
    Skadebehandler

    Telefon: 64 86 46 08
    E-post:  therese@bmf.no

    Arbeidsområder: 
    Skadebehandling og kunderådgivning

    Julianne Nagy
    Julianne Nagy
    Skadebehandler

    Telefon: 64 86 46 02
    E-post:  julianne@bmf.no

    Arbeidsområder:
    Skadebehandling

    Hanne Cecilie Urfjellmo Wærnhus
    Hanne Cecilie Urfjellmo Wærnhus
    Skadebehandler

    Telefon: 64 86 46 03
    E-post:  hanne@bmf.no

    Arbeidsområder: 
    Skadebehandling

  • Salg og rådgivning forsikring
    Anita Sterri Aaslie
    Anita Sterri Aaslie
    Rådgiverassistent

    Telefon: 64 86 46 05
    E-post:  anita@bmf.no

    Arbeidsområder: 
    Nærings- og privatforsikringer

    Mona Irene K. Smedbøl
    Mona Irene K. Smedbøl
    Autorisert Forsikringsrådgiver

    Telefon: 64 86 46 10
    E-post:  mona@bmf.no

    Arbeidsområder:
    Nærings- og privatforsikringer

    Trond Karlsen
    Trond Karlsen
    Bedriftsrådgiver

    Telefon: 64 86 46 11
    Mobil:    91 81 80 38
    E-post:  tk@bmf.no

    Arbeidsområder: 
    Salg, bedriftsrådgivning, kurs

    Trond Bystrøm
    Trond Bystrøm
    Autorisert Forsikringsrådgiver

    Telefon: 64 86 46 04
    E-post:  trond@bmf.no

    Arbeidsområder: 
    Næringsforsikringer

    Sasa Zivanovic
    Sasa Zivanovic
    Forsikringsrådgiver

    Telefon: 64 86 46 16
    E-post:  sasa@bmf.no

    Arbeidsområder: 
    Næringsforsikringer

    Stian Bua Hellestad
    Stian Bua Hellestad
    Forsikringsrådgiver

    Telefon: 64 86 46 13
    E-post:  stian@bmf.no

    Arbeidsområder: 
    Næringsforsikringer

    Steinar Eriksen
    Steinar Eriksen

    Telefon: 64 86 46 15
    E-post:  steinar@bmf.no

    Arbeidsområder: 
    Næringsforsikringer

    Ronny Dervo-Lehn
    Ronny Dervo-Lehn
    Forsikringsrådgiver

    Telefon: 64 86 46 12
    E-post:  ronny@bmf.no

    Arbeidsområder: 
    Ansvarlig privatmarked

  • Salg og rådgivning garanti
    Cathrine Lier Øygarden
    Cathrine Lier Øygarden
    Leder garanti

    Telefon: 64 86 46 14
    E-post:  cathrine@bmf.no

    Arbeidsområder: 
    Garanti- og sikkerhetsstillelse

    Charlotte Nordby Riise
    Charlotte Nordby Riise
    Rådgiver garanti

    Telefon: 64 86 46 17
    E-post:  charlotte@bmf.no

    Arbeidsområder: 
    Garanti. og sikkerhetsstillelse